על המשרד

Sturdy Foundations, Excellent Results

משרד סגלוביץ' ושות' הינו משרד בוטיק מוביל העוסק בתחומים אזרחיים-מסחריים בישראל ובאירופה (בפרט בגרמניה), תוך מתן יחס אישי ועמידה בסטנדרטים המשפטיים הגבוהים והמחמירים ביותר.

המשרד מתמחה בתחום הנדל"ן הישראלי והבינלאומי ומעניק מענה משפטי לעסקאות נדל"ן סבוכות על כל שלביהן, ליווי בסוגיות בתחום מיסוי המקרקעין, וייצוג אנשי מפתח וחברות בהליכי התדיינות אזרחית-מסחרית מורכבים.

ראש המשרד הוא עורך הדין גיא סגלוביץ', בעל ניסיון של למעלה משני עשורים כעורך דין, שהתמחה ועבד במשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. עו"ד סגלוביץ’ שולט במספר שפות (ובפרט בשפה הגרמנית) ובעל קשרים ענפים עם דמויות מפתח ברחבי העולם.

לעורך הדין סגלוביץ' וצוות עורכי הדין במשרד ידע וניסיון ייחודי רב שנים, אותם צברו בייצוג לקוחות מגוונים בסוגיות משפטיות מורכבות ורחבות היקף, כמו גם בתפקידי מפתח בתחומי המשפט, המנהל והעסקים.

צוות המשרד מלווה את לקוחותיו בתיקים ופרויקטים ייחודיים בארץ ובגרמניה, ומשמש לא אחת כיועץ משפטי פנימי לגופים רבים ושונים, לרבות לשכת המהנדסים והאדריכלים והסתדרות המהנדסים.

למשרד התמחות ייחודית בליווי משפטי שוטף וייצוג יחידים וחברות גרמניות הפועלות בארץ, כמו גם ייצוג גופים ישראלים בגרמניה בכל תחומי המשפט, לרבות נדל"ן, ליטיגציה, דיני חברות, דיני חוזים ועוד.